600 kr
Avslutas: 01 JUL 19:50
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
Byrå
nr. 495207

Byrå, 1800-tal, 90 X 53 X 80 cm

Kondition: Senare plastlaminat på skiva, bruksslitage

45997 2020-07-01 18:18:35 600 kr
58814 2020-06-29 21:38:19 550 kr
58655 2020-06-27 12:02:53 500 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 450 kr
58655 2020-06-27 12:02:51 400 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 350 kr
58655 2020-06-27 12:02:49 300 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 250 kr
58655 2020-06-27 12:02:46 200 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 175 kr
58655 2020-06-27 12:02:44 150 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 125 kr
58655 2020-06-27 12:02:41 100 kr
31206 2020-06-25 10:38:53 75 kr
58655 2020-06-24 20:00:21 50 kr