125 kr
Avslutas: 01 JUL 19:52
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Karmstol
nr. 495209

Karmstol, barock-stil, 1900-talets första hälft

Kondition: Bruksslitage

58814 2020-06-29 21:52:49 125 kr
58655 2020-06-27 12:02:34 100 kr
21273 2020-06-25 07:23:20 75 kr
58655 2020-06-24 20:00:08 50 kr