350 kr
Avslutas: 01 JUL 20:01
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Sängbord
nr. 495217

Sängbord, 1800-tal, höjd 69 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, senare knoppar

42101 2020-07-01 19:58:01 350 kr
45997 2020-07-01 18:19:34 300 kr
42101 2020-07-01 19:55:52 300 kr
45997 2020-07-01 18:19:34 125 kr
41501 2020-06-25 23:44:13 100 kr
52446 2020-06-24 20:14:47 75 kr
58655 2020-06-24 19:59:22 50 kr