550 kr
Avslutas: 01 JUL 20:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Stolar
nr. 495220

Stolar 5 st ek, konstskinn på sitsarna 1800-tal

Kondition: Bruks och åldersslitage, något rangliga, en stol med avvikande färg

20711 2020-07-01 19:11:59 550 kr
42837 2020-06-25 21:30:59 500 kr
20711 2020-07-01 19:11:47 500 kr
42837 2020-06-25 21:30:59 450 kr
35765 2020-06-24 21:34:54 400 kr
35765 2020-06-24 21:34:54 350 kr
42837 2020-06-25 21:30:47 300 kr
35765 2020-06-24 21:34:54 50 kr