550 kr
Avslutas: 01 JUL 20:04
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 495223

Bordslampa, patinerad zink, kupa i blyinfattat glas, 1900-talets första hälft, höjd 59 cm

Kondition: Senare kupa, ytslitage

52048 2020-07-01 19:51:46 550 kr
52308 2020-06-24 22:07:58 500 kr
52048 2020-07-01 19:51:43 500 kr
52308 2020-06-24 22:07:58 450 kr
39520 2020-06-30 11:00:07 400 kr
52308 2020-06-24 22:07:58 350 kr
6653 2020-06-24 20:47:22 300 kr
6653 2020-06-24 20:47:22 200 kr
52308 2020-06-24 22:07:36 175 kr
6653 2020-06-24 20:47:22 150 kr
36709 2020-06-24 20:41:42 125 kr
6653 2020-06-24 20:47:13 125 kr
36709 2020-06-24 20:41:38 100 kr
40624 2020-06-24 20:33:08 75 kr
953 2020-06-24 20:06:30 50 kr