2 700 kr
Avslutas: 01 JUL 20:16
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Gipsrelief
nr. 495239

Gipsrelief, efter äldre förlaga, 1900-tal94 X 44 cm

Kondition: Ytslitage nagg

Budhistorik (41 bud)
55571 2020-07-01 20:13:17 2 700 kr
1138 2020-07-01 20:12:36 2 600 kr
55571 2020-07-01 20:12:28 2 500 kr
1138 2020-07-01 20:12:00 2 400 kr
55571 2020-07-01 20:11:53 2 300 kr
1138 2020-07-01 20:10:55 2 200 kr
55571 2020-07-01 20:10:44 2 100 kr
1138 2020-07-01 20:10:20 2 000 kr
55571 2020-07-01 20:10:12 1 900 kr
1138 2020-07-01 20:08:30 1 800 kr
57657 2020-07-01 20:08:16 1 700 kr
1138 2020-07-01 20:07:09 1 600 kr
57657 2020-07-01 20:06:48 1 500 kr
1138 2020-07-01 20:07:06 1 500 kr
57657 2020-07-01 20:06:48 1 400 kr
1138 2020-07-01 20:07:02 1 300 kr
57657 2020-07-01 20:06:48 1 200 kr
1138 2020-07-01 19:59:40 1 100 kr
55571 2020-07-01 19:57:47 1 000 kr
1138 2020-07-01 19:50:27 950 kr
49073 2020-07-01 19:11:51 900 kr
1138 2020-07-01 16:47:41 850 kr
55786 2020-07-01 15:09:19 800 kr
1138 2020-06-30 18:01:39 750 kr
55786 2020-06-30 15:37:01 700 kr
1138 2020-06-29 16:33:24 650 kr
55571 2020-06-28 23:53:15 600 kr
1138 2020-06-28 16:28:12 550 kr
49073 2020-06-28 15:15:47 500 kr
1138 2020-06-26 16:32:20 450 kr
44782 2020-06-26 15:08:47 400 kr
1138 2020-06-26 14:56:24 350 kr
55927 2020-06-26 11:13:03 300 kr
1138 2020-06-25 19:32:00 250 kr
39957 2020-06-25 09:29:29 200 kr
21273 2020-06-25 07:21:35 175 kr
35574 2020-06-25 01:41:42 150 kr
12286 2020-06-24 22:55:11 125 kr
39284 2020-06-24 21:03:56 100 kr
6653 2020-06-24 20:48:35 75 kr
47051 2020-06-24 20:28:53 50 kr