1 200 kr
Avslutas: 01 JUL 20:24
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggrelief
nr. 495253

Väggrelief, bemålad gips, 1900-talets andra hälft, höjd ca 35 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (28 bud)
43997 2020-07-01 20:21:28 1 200 kr
1745 2020-07-01 20:19:34 1 100 kr
43997 2020-07-01 20:21:25 1 100 kr
1745 2020-07-01 20:19:34 1 000 kr
43997 2020-07-01 20:21:22 950 kr
1745 2020-07-01 20:19:34 900 kr
36424 2020-06-29 22:45:30 850 kr
21359 2020-06-29 22:08:59 800 kr
36424 2020-06-29 22:45:27 750 kr
21359 2020-06-29 22:08:59 700 kr
36424 2020-06-29 22:45:24 650 kr
21359 2020-06-29 22:08:59 600 kr
36424 2020-06-28 15:28:09 550 kr
47315 2020-06-24 20:59:20 500 kr
36424 2020-06-25 14:12:48 500 kr
47315 2020-06-24 20:59:20 450 kr
36424 2020-06-25 14:12:45 400 kr
47315 2020-06-24 20:59:20 350 kr
36424 2020-06-25 14:12:42 300 kr
47315 2020-06-24 20:59:20 250 kr
9338 2020-06-24 21:41:11 200 kr
47315 2020-06-24 20:59:20 175 kr
9338 2020-06-24 21:41:07 150 kr
47315 2020-06-24 20:59:00 125 kr
34777 2020-06-24 20:44:19 100 kr
36709 2020-06-24 20:31:15 75 kr
55380 2020-06-24 20:36:20 75 kr
36709 2020-06-24 20:31:15 50 kr