2 200 kr
Avslutas: 01 JUL 20:27
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Kandelabrar
nr. 495254

Kandelabrar ett par, 1800-tal, keramik, brons, behängda med prismor, höjd 53 cm

Kondition: Ytslitage, en prisma saknas, limmad nagg på en fot

Budhistorik (35 bud)
616 2020-07-01 20:23:37 2 200 kr
357 2020-07-01 20:24:10 2 100 kr
616 2020-07-01 20:21:24 2 000 kr
52824 2020-07-01 20:22:00 1 900 kr
616 2020-07-01 20:21:24 1 800 kr
357 2020-06-30 19:20:00 1 700 kr
58712 2020-06-30 18:08:32 1 600 kr
34 2020-06-29 16:51:50 1 500 kr
357 2020-06-28 20:06:56 1 400 kr
34 2020-06-29 16:51:44 1 300 kr
357 2020-06-28 20:06:56 1 200 kr
34 2020-06-28 15:34:43 1 100 kr
357 2020-06-28 12:56:43 1 000 kr
34 2020-06-28 15:34:39 950 kr
357 2020-06-28 12:56:43 900 kr
34 2020-06-28 15:34:35 850 kr
357 2020-06-28 12:56:43 800 kr
34 2020-06-28 15:34:31 750 kr
357 2020-06-28 12:56:43 700 kr
34 2020-06-28 15:34:27 650 kr
357 2020-06-28 12:56:43 600 kr
34 2020-06-27 20:10:54 550 kr
52824 2020-06-27 10:23:26 500 kr
41499 2020-06-26 21:53:49 450 kr
4947 2020-06-26 21:39:23 400 kr
14416 2020-06-26 16:57:04 350 kr
41499 2020-06-25 08:43:28 300 kr
52308 2020-06-24 22:04:08 250 kr
39876 2020-06-24 20:32:32 200 kr
4612 2020-06-24 20:44:32 200 kr
39876 2020-06-24 20:32:32 150 kr
4612 2020-06-24 20:44:21 125 kr
39876 2020-06-24 20:32:32 100 kr
4612 2020-06-24 20:42:06 75 kr
39876 2020-06-24 20:32:32 50 kr