700 kr
Avslutas: 01 JUL 20:50
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Gerhard Wihlborg
nr. 495269

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad och daterad -40, 26 X 34 cm

55437 2020-07-01 20:38:30 700 kr
1701 2020-07-01 20:36:09 650 kr
55437 2020-07-01 19:54:16 600 kr
55437 2020-07-01 19:54:16 550 kr
53126 2020-06-25 13:24:49 500 kr
53573 2020-07-01 09:44:39 450 kr
53126 2020-06-25 13:24:49 350 kr
7252 2020-06-26 08:33:13 300 kr
53126 2020-06-25 13:24:49 250 kr
7252 2020-06-26 08:32:59 200 kr
53126 2020-06-25 13:24:49 100 kr
36709 2020-06-24 20:55:28 75 kr
53126 2020-06-25 13:24:33 75 kr
36709 2020-06-24 20:55:25 50 kr