400 kr
Avslutas: 01 JUL 21:10
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 495281

Taklampa, glas och metall, 1900-talets senare hälft, H=50

Kondition: Bruksslitage

39138 2020-07-01 21:07:20 400 kr
53972 2020-07-01 18:59:01 350 kr
39138 2020-07-01 21:07:13 300 kr
53972 2020-07-01 18:59:01 250 kr
39876 2020-07-01 19:46:37 200 kr
53972 2020-07-01 10:38:17 175 kr
38335 2020-06-26 23:04:56 150 kr
47200 2020-06-26 21:51:34 125 kr
52308 2020-06-25 23:02:36 100 kr
46767 2020-06-25 23:01:40 75 kr
52308 2020-06-24 21:48:27 50 kr