1 200 kr
Avslutas: 02 JUL 20:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Takfotogenlampa
nr. 495354

Takfotogenlampa, majolika, 18/1900-tal, diameter 64 cm, senare elektrifiering

Kondition: Ytslitage smuts, lösa prismor, skadade prismor

Budhistorik (25 bud)
39138 2020-07-02 19:57:21 1 200 kr
58712 2020-07-02 19:56:58 1 100 kr
39138 2020-07-02 19:57:17 1 100 kr
58712 2020-07-02 19:56:58 1 000 kr
39138 2020-07-02 19:56:08 950 kr
58712 2020-07-02 19:55:55 900 kr
39138 2020-07-02 19:54:14 850 kr
58712 2020-07-02 19:53:51 800 kr
39138 2020-07-02 19:54:07 750 kr
58712 2020-07-02 19:33:37 700 kr
39876 2020-07-02 19:52:03 650 kr
58712 2020-07-02 19:10:08 550 kr
38417 2020-07-02 19:18:57 500 kr
58712 2020-07-01 17:45:34 450 kr
39876 2020-06-29 16:26:22 400 kr
58712 2020-06-30 18:39:20 350 kr
39876 2020-06-29 16:26:22 300 kr
35765 2020-06-25 22:02:53 250 kr
39876 2020-06-29 16:26:05 200 kr
35765 2020-06-25 22:02:53 175 kr
23242 2020-06-28 08:38:08 150 kr
35765 2020-06-25 22:02:53 125 kr
52308 2020-06-25 22:50:36 100 kr
35765 2020-06-25 22:02:53 75 kr
36709 2020-06-25 20:11:21 50 kr