2 400 kr
Avslutas: 03 JUL 19:36
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  200 kr
Skåp
nr. 495557

Skåp, allmoge, 1800-tal, senare bemålning, 90 X 66 X 35 cm, en nyckel

Kondition: Bruks och åldersslitage

Budhistorik (37 bud)
38854 2020-07-03 19:31:38 2 400 kr
20511 2020-07-03 19:33:26 2 300 kr
38854 2020-07-03 19:30:41 2 200 kr
20511 2020-07-03 19:30:43 2 100 kr
38854 2020-07-03 19:27:35 2 000 kr
20511 2020-07-03 19:30:18 1 900 kr
38854 2020-07-03 19:27:35 1 800 kr
20511 2020-07-03 19:30:13 1 700 kr
38854 2020-07-03 19:27:35 1 600 kr
20511 2020-07-03 19:30:06 1 500 kr
38854 2020-07-03 19:27:35 1 400 kr
20511 2020-07-03 19:28:10 1 300 kr
38854 2020-07-03 19:27:35 1 200 kr
20511 2020-07-03 18:52:50 1 100 kr
54496 2020-07-03 18:39:48 1 000 kr
20511 2020-07-03 17:57:04 950 kr
54496 2020-07-03 18:39:19 900 kr
20511 2020-07-03 17:57:04 850 kr
54496 2020-07-03 18:39:11 800 kr
20511 2020-07-03 17:57:04 750 kr
38854 2020-07-03 17:25:11 700 kr
20511 2020-07-03 08:06:44 650 kr
31495 2020-06-30 09:43:00 600 kr
38854 2020-06-29 18:15:23 550 kr
31557 2020-06-29 15:58:29 500 kr
38854 2020-06-29 18:15:17 450 kr
31557 2020-06-29 15:58:29 400 kr
38854 2020-06-29 18:15:10 350 kr
31557 2020-06-29 15:58:29 300 kr
38854 2020-06-29 18:15:01 250 kr
31557 2020-06-29 15:58:29 200 kr
51662 2020-06-29 15:44:44 175 kr
31557 2020-06-29 13:41:39 150 kr
51662 2020-06-28 13:04:05 125 kr
55761 2020-06-27 17:05:58 100 kr
34461 2020-06-27 00:15:58 75 kr
21851 2020-06-26 20:17:22 50 kr