650 kr
Avslutas: 03 JUL 20:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Servisdelar Gustafsberg
nr. 495580

Servisdelar Gustafsberg 18st, "Flytande Blått", 18/1900-tal, L=30 och mindre

Kondition: Bruksslitage, missfärgningar, krackeleringar

34 2020-07-03 19:48:44 650 kr
53972 2020-07-03 19:43:12 600 kr
34 2020-07-03 19:47:47 600 kr
53972 2020-07-03 19:43:12 550 kr
34 2020-07-03 19:47:36 500 kr
53972 2020-07-03 19:43:12 400 kr
34 2020-07-03 18:39:11 350 kr
31278 2020-07-03 00:17:14 300 kr
34 2020-07-03 18:38:52 300 kr
31278 2020-07-03 00:17:14 250 kr
20807 2020-07-03 18:29:03 200 kr
31278 2020-07-03 00:17:14 175 kr
34 2020-07-01 19:30:12 150 kr
53972 2020-07-01 11:00:04 125 kr
34 2020-06-28 09:40:13 100 kr
52824 2020-06-28 07:39:32 75 kr
34 2020-06-27 20:00:16 50 kr