900 kr
Avslutas: 05 JUL 20:25
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Resväskor
nr. 495913

Resväskor, doktorsväska, 1900-talets första hälft, längd 61 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage, skador

57346 2020-07-05 20:22:02 900 kr
38417 2020-07-05 20:21:52 850 kr
57346 2020-07-05 20:21:06 800 kr
38417 2020-07-05 20:20:40 750 kr
57346 2020-07-05 20:19:00 700 kr
46855 2020-07-05 15:23:12 650 kr
38417 2020-07-05 19:33:30 600 kr
46855 2020-07-05 15:23:12 550 kr
18659 2020-07-03 21:22:50 500 kr
26898 2020-06-29 21:22:20 450 kr
18659 2020-07-03 21:22:45 450 kr
26898 2020-06-29 21:22:20 400 kr
13674 2020-06-28 21:37:38 350 kr
13674 2020-06-28 21:37:38 250 kr
37695 2020-06-28 20:45:03 200 kr
37695 2020-06-28 20:45:03 75 kr
14852 2020-06-28 20:36:08 50 kr