850 kr
Avslutas: 06 JUL 21:00
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Fotogenlampa Hans-Agne Jakobsson
nr. 496107

Fotogenlampa Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, Etikettmärkt, 1900-talets andra hälft, H=33

Kondition: Bruksslitage, brännarrör saknas

Budhistorik (21 bud)
6673 2020-07-06 20:56:38 850 kr
14890 2020-07-06 20:55:03 800 kr
18361 2020-07-06 20:22:28 750 kr
14890 2020-07-06 20:54:49 750 kr
18361 2020-07-06 20:22:28 700 kr
14890 2020-07-06 19:11:12 650 kr
6673 2020-07-06 15:49:56 600 kr
14333 2020-07-06 15:51:11 550 kr
6673 2020-07-06 15:49:44 500 kr
14333 2020-07-03 09:13:49 450 kr
14890 2020-07-02 21:02:30 400 kr
14890 2020-07-02 21:02:30 300 kr
43056 2020-06-30 21:48:07 250 kr
14890 2020-06-30 21:11:43 200 kr
43056 2020-06-30 21:47:44 200 kr
14890 2020-06-30 21:11:43 175 kr
43056 2020-06-30 21:47:22 150 kr
14890 2020-06-30 21:11:43 125 kr
29302 2020-06-29 22:26:02 100 kr
38260 2020-06-29 21:50:01 75 kr
254 2020-06-29 21:04:52 50 kr