2 700 kr
Avslutas: 08 JUL 19:54
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampor
nr. 496459

Vägglampor ett par, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, modell: V 149, mässing och glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 25 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (36 bud)
53887 2020-07-08 19:47:54 2 700 kr
11922 2020-07-08 19:20:10 2 600 kr
53887 2020-07-08 19:44:30 2 500 kr
11922 2020-07-08 19:20:10 2 300 kr
44491 2020-07-08 19:19:40 2 200 kr
53887 2020-07-08 19:16:39 2 100 kr
11922 2020-07-08 18:33:52 2 000 kr
53887 2020-07-08 19:16:34 2 000 kr
11922 2020-07-08 18:33:52 1 800 kr
53887 2020-07-08 19:15:29 1 700 kr
11922 2020-07-08 18:33:52 1 600 kr
44491 2020-07-08 18:07:42 1 500 kr
53887 2020-07-04 13:19:12 1 400 kr
53887 2020-07-02 21:05:09 1 100 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 1 000 kr
53887 2020-07-02 21:05:04 1 000 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 950 kr
53887 2020-07-02 21:04:58 900 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 850 kr
53887 2020-07-02 21:04:53 800 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 750 kr
53887 2020-07-02 21:04:46 700 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 650 kr
53887 2020-07-02 21:04:22 600 kr
49108 2020-07-02 20:34:05 550 kr
5993 2020-07-02 08:16:49 500 kr
5993 2020-07-02 08:16:49 350 kr
57891 2020-07-02 13:15:52 300 kr
5993 2020-07-02 08:16:49 250 kr
57891 2020-07-02 13:15:50 200 kr
5993 2020-07-02 08:16:49 175 kr
57891 2020-07-02 13:15:47 150 kr
5993 2020-07-02 08:16:49 125 kr
57891 2020-07-02 00:48:14 100 kr
14663 2020-07-01 21:59:34 75 kr
44225 2020-07-01 19:58:23 50 kr