250 kr
Avslutas: 09 JUL 19:22
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Vas
nr. 496603

Vas och fat, Ove Sandberg Kosta, slipad dekor, diameter 32 cm

Kondition: Vasen osignerad, ytslitage, smuts

47562 2020-07-08 19:37:52 250 kr
55650 2020-07-03 17:58:58 200 kr
47562 2020-07-08 19:37:45 200 kr
55650 2020-07-03 17:58:58 175 kr
49612 2020-07-04 19:05:39 150 kr
55650 2020-07-03 17:58:58 125 kr
33184 2020-07-03 01:31:25 100 kr
47562 2020-07-03 09:28:20 100 kr
33184 2020-07-03 01:31:25 75 kr
47051 2020-07-02 19:40:57 50 kr