350 kr
Avslutas: 09 JUL 19:44
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Vaser
nr. 496675

Vaser, skålar, vinglas mm, bla Orrefors, 1900-talets andra älft, höjd 27 cm och lägre

Kondition: Bruksslitage

38417 2020-07-09 19:40:59 350 kr
44980 2020-07-09 19:40:04 300 kr
38417 2020-07-09 19:12:37 250 kr
9494 2020-07-07 06:01:02 200 kr
47051 2020-07-09 10:53:51 200 kr
9494 2020-07-07 06:01:02 175 kr
47051 2020-07-02 19:44:53 150 kr
9494 2020-07-04 08:49:44 125 kr
47051 2020-07-02 19:44:53 50 kr