7 800 kr
Avslutas: 09 JUL 20:48
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Bertil Vallien
nr. 497073

Bertil Vallien, skulpturer 3 st, glas Kosta Boda "Atlantis" osignerade, sent 1900-tal, 1 st höjd 51,5 cm, vikt 13,24 kg, 2 st höjd 39 cm, vikt 6,84 kg.

Budhistorik (20 bud)
48018 2020-07-09 16:11:51 7 800 kr
25082 2020-07-09 20:28:25 7 800 kr
48018 2020-07-09 16:11:51 7 600 kr
25082 2020-07-09 20:28:11 7 400 kr
48018 2020-07-09 16:11:51 7 200 kr
25082 2020-07-09 20:27:41 7 000 kr
48018 2020-07-09 16:11:51 6 000 kr
44405 2020-07-09 19:48:06 5 800 kr
48018 2020-07-09 16:11:51 5 600 kr
55592 2020-07-04 20:29:48 5 400 kr
55592 2020-07-04 20:29:45 5 200 kr
425 2020-07-03 21:29:46 5 000 kr
48018 2020-07-02 23:28:46 4 800 kr
48018 2020-07-02 23:28:30 3 100 kr
41505 2020-07-02 22:29:40 2 200 kr
41505 2020-07-02 22:29:12 1 600 kr
41505 2020-07-02 22:28:55 1 200 kr
23246 2020-07-02 21:41:36 700 kr
51783 2020-07-02 21:25:58 550 kr
47051 2020-07-02 20:59:09 500 kr