Tårtgafflar silver 9 st V=167g
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 7 | 2020-08-03 18:00:36 | 2 900 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-03 17:57:48 | 2 800 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-03 18:00:27 | 2 800 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-03 17:57:48 | 2 600 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-03 14:52:05 | 2 500 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-03 17:57:20 | 2 500 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-03 13:23:36 | 2 200 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-02 21:07:26 | 2 100 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-03 13:23:17 | 2 000 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-02 21:07:26 | 1 900 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-03 13:23:07 | 1 800 kr |
Budgivare 8 | 2020-08-02 20:53:49 | 1 600 kr |
Budgivare 9 | 2020-08-01 19:36:38 | 1 500 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-01 18:49:53 | 1 400 kr |
Budgivare 7 | 2020-08-01 18:49:53 | 1 300 kr |
Budgivare 9 | 2020-08-01 14:21:56 | 1 200 kr |
Budgivare 9 | 2020-08-01 14:21:56 | 1 100 kr |
Budgivare 7 | 2020-07-28 18:56:56 | 1 000 kr |
Budgivare 7 | 2020-07-28 18:56:56 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2020-07-28 18:40:59 | 900 kr |
Budgivare 7 | 2020-07-28 13:24:57 | 850 kr |
Budgivare 7 | 2020-07-28 13:24:57 | 800 kr |
Budgivare 6 | 2020-07-27 17:29:22 | 750 kr |
Budgivare 7 | 2020-07-27 11:55:45 | 700 kr |
Budgivare 6 | 2020-07-15 22:59:39 | 650 kr |
Budgivare 6 | 2020-07-15 22:59:32 | 600 kr |
Budgivare 5 | 2020-07-15 10:55:37 | 550 kr |
Budgivare 2 | 2020-07-11 13:52:23 | 500 kr |
Budgivare 4 | 2020-07-14 00:01:09 | 500 kr |
Budgivare 2 | 2020-07-11 13:52:23 | 450 kr |
Budgivare 3 | 2020-07-12 21:31:36 | 400 kr |
Budgivare 2 | 2020-07-11 13:52:23 | 350 kr |
Budgivare 1 | 2020-07-10 20:47:35 | 300 kr |
Budgivare 1 | 2020-07-10 20:47:35 | 50 kr |