1 700 kr
Avslutas: 04 AUG 19:12
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Okänd
nr. 498498

Okänd konstnär, olja på duk, 1800-tal, engelsk/skotsk skola, 64 x 75, bär osäker tillskrivelse till Peter Graham

Kondition: Krackeleringar, smuts

Budhistorik (18 bud)
59082 2020-07-12 21:23:55 1 700 kr
38964 2020-07-16 17:50:37 1 600 kr
59082 2020-07-12 21:23:55 1 500 kr
49018 2020-07-14 17:33:04 1 400 kr
59082 2020-07-12 19:00:44 1 300 kr
21273 2020-07-12 18:32:09 1 200 kr
59082 2020-07-12 12:47:52 1 100 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 1 000 kr
39957 2020-07-10 20:22:14 1 000 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 550 kr
39957 2020-07-10 20:22:03 500 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 350 kr
39957 2020-07-10 20:21:57 300 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 250 kr
39957 2020-07-10 20:21:53 200 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 150 kr
40812 2020-07-10 15:32:49 125 kr
4598 2020-07-10 14:43:50 50 kr