600 kr
Avslutas: 05 AUG 19:06
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Servisdelar
nr. 498700

Servisdelar, "Grön Anna" Rörstrand

Kondition: Vissa delar med missfärgningar, nagg på såsskålen, krackeleringar

19216 2020-07-16 17:43:24 600 kr
7866 2020-08-05 03:29:29 550 kr
19216 2020-07-11 00:40:59 500 kr
35587 2020-07-11 06:56:04 450 kr
19216 2020-07-11 00:40:59 400 kr
35587 2020-07-11 06:55:59 350 kr
19216 2020-07-11 00:40:59 300 kr
35587 2020-07-11 06:55:54 250 kr
19216 2020-07-11 00:40:59 200 kr
35587 2020-07-11 06:55:45 175 kr
19216 2020-07-11 00:40:59 150 kr
35587 2020-07-11 06:55:39 125 kr
19216 2020-07-11 00:40:43 100 kr
56282 2020-07-10 21:07:52 75 kr
45899 2020-07-10 17:43:28 50 kr