850 kr
Avslutas: 05 AUG 19:09
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 498704

Bordslampa, saturnus-modell, 2000-tal, kromad metall och glas, höjd 48 cm

Kondition: glaskupa f'ärgbortfall, glasskiva naggad

51297 2020-07-28 14:10:55 850 kr
28005 2020-07-15 10:53:00 800 kr
51297 2020-07-28 14:10:44 800 kr
28005 2020-07-15 10:53:00 450 kr
19633 2020-07-26 21:39:06 400 kr
28005 2020-07-15 10:53:00 350 kr
59183 2020-07-20 18:32:13 300 kr
28005 2020-07-15 10:53:00 250 kr
39697 2020-07-17 09:39:45 200 kr
28005 2020-07-15 10:53:00 175 kr
39697 2020-07-17 09:39:35 150 kr
28005 2020-07-15 10:52:51 125 kr
39697 2020-07-15 08:27:57 100 kr
40863 2020-07-13 16:08:00 75 kr
38260 2020-07-10 21:37:37 50 kr