300 kr
Avslutas: 04 AUG 19:12
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Olja
nr. 498750

Olja på duk, otydligt signerad, 36x64

20711 2020-08-04 19:09:07 300 kr
51148 2020-08-04 18:06:25 250 kr
59194 2020-08-04 18:04:27 200 kr
51148 2020-08-04 17:57:11 175 kr
59194 2020-08-04 15:54:29 150 kr
51148 2020-08-04 17:57:04 150 kr
59194 2020-08-04 15:54:29 125 kr
20711 2020-08-04 13:00:45 100 kr
357 2020-08-04 10:40:02 75 kr
59194 2020-07-30 11:56:34 50 kr