0 kr
Avslutas: 04 AUG 19:16
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Stereo SABA
nr. 498785

Stereo SABA, 19/2000-tal, H=38 B=28, Högtalare 1 par

Kondition: Ej testade, bruksslitage

Budhistorik (0 bud)