200 kr
Avslutas: 04 AUG 19:38
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstakar
nr. 498819

Ljusstakar och kandelabrar, 1900-tal, H=39 och mindre

Kondition: Bruksslitage

47051 2020-08-03 10:55:31 200 kr
33645 2020-08-03 10:20:27 175 kr
41501 2020-08-02 22:43:44 150 kr
4894 2020-08-01 09:14:47 125 kr
33258 2020-07-31 14:15:55 100 kr
47051 2020-07-29 20:12:34 75 kr
49612 2020-07-28 20:16:15 50 kr