250 kr
Avslutas: 04 AUG 19:56
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Frukttallrikar
nr. 498829

Frukttallrikar, Rörstrandskrus, mm (bla Rosenthal), 1900-tal, H=23 och mindre

Kondition: Bruksslitage

20711 2020-08-04 19:35:55 250 kr
54560 2020-08-04 19:53:06 200 kr
20711 2020-08-04 19:35:55 175 kr
39269 2020-08-04 16:11:20 150 kr
20711 2020-08-04 13:19:35 125 kr
47051 2020-08-03 10:56:54 100 kr
20711 2020-08-04 13:19:33 75 kr
47051 2020-07-29 20:09:55 50 kr