350 kr
Avslutas: 04 AUG 19:56
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Glasföremål
nr. 498830

Glasföremål, 1900-tal, H=47 och mindre

Kondition: Bruksslitage

47051 2020-08-04 10:03:33 350 kr
13371 2020-08-02 15:51:49 300 kr
47051 2020-08-02 16:10:22 250 kr
13371 2020-08-02 15:51:49 150 kr
1323 2020-07-30 00:34:51 125 kr
1323 2020-07-30 00:34:51 100 kr
47051 2020-07-29 20:09:42 75 kr
44225 2020-07-29 18:33:16 50 kr