800 kr
Avslutas: 04 AUG 20:48
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Mikroskop
nr. 498933

Mikroskop, orginallåda (trä), 1900-talets mitt, Lådans mått = 29x12x16

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (18 bud)
53107 2020-08-04 20:44:13 800 kr
41351 2020-08-04 19:07:00 750 kr
27746 2020-08-04 19:28:19 700 kr
41351 2020-08-04 19:07:00 650 kr
27746 2020-08-04 19:28:14 600 kr
41351 2020-08-04 19:07:00 550 kr
27746 2020-08-04 19:25:34 500 kr
41351 2020-08-04 19:07:00 450 kr
27746 2020-08-04 19:24:49 400 kr
41351 2020-08-04 19:07:00 350 kr
27746 2020-08-04 17:18:07 300 kr
53107 2020-08-04 16:08:27 250 kr
55611 2020-08-04 07:50:42 200 kr
55611 2020-08-04 07:50:42 150 kr
55769 2020-08-03 21:34:16 125 kr
58708 2020-08-02 20:50:33 100 kr
44829 2020-07-31 20:38:21 75 kr
58708 2020-07-29 21:06:10 50 kr