50 kr

Avslutas: 05 AUG 19:38
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
21h, 31m, 28s
Väggur
nr. 499062

Väggur, 18/1900-tal, L=60

Kondition: Bruksslitage, ej testad

4566 2020-08-01 07:05:04 50 kr