125 kr
Avslutas: 05 AUG 19:40
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggur
nr. 499063

Väggur, 18/1900-tal, H=75 B=41

Kondition: Bruksslitage, ej testad

19987 2020-08-05 16:03:29 125 kr
28199 2020-08-05 13:00:55 100 kr
19987 2020-08-04 11:23:46 75 kr
33945 2020-07-30 15:53:16 50 kr