50 kr
Avslutas: 05 AUG 19:42
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  300 kr
Soffbord
nr. 499084

Soffbord, Messin, Finland, 1970/80-tal, mässing och glas, 135 X 80 X 52

Kondition: Bruksslitage repor i skivan

29534 2020-08-05 16:45:50 50 kr