1 500 kr
Avslutas: 05 AUG 20:15
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordspendyl
nr. 499126

Bordspendyl, 18/1900-tal, färgad- och patinerad metall, H=41

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (24 bud)
44888 2020-08-05 20:12:50 1 500 kr
5350 2020-08-04 21:43:15 1 400 kr
44888 2020-08-05 20:12:39 1 400 kr
5350 2020-08-03 21:56:03 1 300 kr
28551 2020-08-03 20:22:25 1 200 kr
5350 2020-08-03 21:49:48 1 200 kr
28551 2020-08-02 18:35:44 1 100 kr
4566 2020-08-01 07:05:48 1 000 kr
28551 2020-08-02 18:35:38 1 000 kr
4566 2020-08-01 07:05:48 950 kr
5350 2020-07-31 22:09:30 900 kr
5350 2020-07-31 22:09:30 550 kr
23977 2020-07-30 23:18:32 500 kr
23977 2020-07-30 23:18:19 400 kr
321 2020-07-30 22:40:39 350 kr
28551 2020-07-30 19:16:19 300 kr
31206 2020-07-30 12:14:11 250 kr
28551 2020-07-30 19:16:15 200 kr
31206 2020-07-30 12:14:11 175 kr
28551 2020-07-30 19:16:11 150 kr
31206 2020-07-30 12:14:11 125 kr
321 2020-07-29 23:24:12 100 kr
14167 2020-07-29 22:22:53 75 kr
40624 2020-07-29 20:23:36 50 kr