1 300 kr
Avslutas: 05 AUG 20:18
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Emaljerade
nr. 499136

Emaljerade föremål, Kockums mm, 1900-tal

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (26 bud)
42312 2020-08-05 20:14:45 1 300 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 1 200 kr
41501 2020-08-02 23:55:42 1 100 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 1 000 kr
41501 2020-08-02 23:55:36 950 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 900 kr
41501 2020-08-02 23:55:31 850 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 800 kr
41501 2020-08-02 23:55:28 750 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 700 kr
53972 2020-08-02 23:53:08 650 kr
32223 2020-07-31 14:59:10 600 kr
50461 2020-07-31 07:07:37 550 kr
1323 2020-07-30 22:19:22 500 kr
50461 2020-07-31 07:07:30 500 kr
1323 2020-07-30 22:19:22 450 kr
47051 2020-07-30 11:52:33 400 kr
1323 2020-07-30 00:59:49 350 kr
47051 2020-07-29 23:53:37 300 kr
47051 2020-07-29 23:53:37 200 kr
14167 2020-07-29 22:25:36 175 kr
44225 2020-07-29 20:19:10 150 kr
14167 2020-07-29 22:24:53 125 kr
44225 2020-07-29 20:19:10 100 kr
47051 2020-07-29 20:45:38 75 kr
44225 2020-07-29 20:18:30 50 kr