1 600 kr
Avslutas: 08 AUG 19:54
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Slagbord
nr. 499243

Slagbord 1800-tal med lådor B=115 H=74 tot L=181

Kondition: Maskstunget, skador, bl.a på grindinfästning. Ommålat.

28741 2020-08-08 19:35:11 1 600 kr
57215 2020-08-08 07:41:33 1 500 kr
23246 2020-08-06 21:51:44 1 400 kr
57215 2020-08-08 07:41:28 1 400 kr
23246 2020-08-03 22:41:12 1 300 kr
9455 2020-08-02 11:37:20 1 200 kr
23246 2020-08-03 22:40:54 1 200 kr
9455 2020-08-02 11:37:20 1 100 kr
28741 2020-08-03 20:42:32 1 000 kr
9455 2020-08-02 11:37:20 450 kr
28741 2020-08-03 20:42:18 400 kr
9455 2020-08-02 11:37:20 100 kr
49903 2020-08-02 11:32:12 75 kr
56785 2020-08-02 08:47:09 50 kr