100 kr

Avslutas: 08 AUG 19:54
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  300 kr
5d, 2h, 28m, 1s
Slagbord
nr. 499243

Slagbord 1800-tal med lådor B=115 H=74 tot L=181

Kondition: Maskstunget, skador, bl.a på grindinfästning. Ommålat.

9455 2020-08-02 11:37:20 100 kr
49903 2020-08-02 11:32:12 75 kr
56785 2020-08-02 08:47:09 50 kr