750 kr

Avslutas: 08 AUG 19:18
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
3d, 5h, 49m, 44s
Delar
nr. 499606

Delar till äldre vapen, bijouterier, sedlar mm, 18/1900-tal

Kondition: Bruksslitage

59435 2020-08-02 19:47:08 750 kr
38926 2020-08-02 10:21:32 700 kr
59435 2020-08-02 19:46:35 700 kr
38926 2020-08-02 10:21:32 650 kr
48591 2020-08-01 19:46:54 600 kr
48591 2020-08-01 19:46:06 300 kr
5148 2020-08-01 19:30:09 250 kr
48591 2020-08-01 19:46:04 250 kr
5148 2020-08-01 19:30:09 200 kr
48591 2020-08-01 19:46:00 175 kr
5148 2020-08-01 19:30:09 150 kr
48591 2020-08-01 19:45:58 125 kr
5148 2020-08-01 19:30:09 100 kr
48591 2020-08-01 19:45:55 75 kr
5148 2020-08-01 19:30:09 50 kr