600 kr
Avslutas: 11 AUG 20:32
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Trädhållare
nr. 499926

Trädhållare, 18/1900-tal, H=62 B=45

Kondition: Bruksslitage

42312 2020-08-11 20:28:40 600 kr
20511 2020-08-11 08:34:56 550 kr
42312 2020-08-11 20:28:34 550 kr
20511 2020-08-11 08:34:56 500 kr
44980 2020-08-11 19:42:36 450 kr
20511 2020-08-11 08:34:56 250 kr
55214 2020-08-10 21:34:05 200 kr
10032 2020-08-11 07:59:16 200 kr
55214 2020-08-10 21:34:05 175 kr
53513 2020-08-06 00:46:37 150 kr
33283 2020-08-05 22:03:44 125 kr
53513 2020-08-06 00:46:25 100 kr
33283 2020-08-05 22:02:29 75 kr
47051 2020-08-04 22:19:35 50 kr