900 kr
Avslutas: 17 SEP 19:32
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Måttenheter
nr. 506280

Måttenheter, trä, 1800-tal, H=28 och mindre

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (20 bud)
15708 2020-09-17 19:12:18 900 kr
37136 2020-09-14 23:02:15 850 kr
27606 2020-09-13 13:03:27 800 kr
60279 2020-09-13 20:14:42 750 kr
27606 2020-09-13 13:03:27 700 kr
5204 2020-09-11 17:27:37 650 kr
5204 2020-09-11 17:27:37 550 kr
27606 2020-09-10 23:11:30 500 kr
59973 2020-09-11 08:11:51 500 kr
27606 2020-09-10 23:11:30 400 kr
59973 2020-09-11 08:11:32 350 kr
27606 2020-09-10 23:11:30 300 kr
56607 2020-09-10 22:20:56 250 kr
52446 2020-09-10 20:15:58 200 kr
9317 2020-09-10 20:35:53 175 kr
52446 2020-09-10 20:15:58 150 kr
26471 2020-09-10 20:22:06 125 kr
52446 2020-09-10 20:15:58 100 kr
26471 2020-09-10 20:22:02 75 kr
52446 2020-09-10 20:15:58 50 kr