750 kr
Avslutas: 17 SEP 19:00
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  200 kr
Byrå
nr. 506545

Byrå, 1900-talets första hälft, senare bemålning, 88 X 72 X 42 cm

Kondition: Bruksslitage

59877 2020-09-16 17:38:46 750 kr
57094 2020-09-16 07:17:52 700 kr
59877 2020-09-16 17:37:51 650 kr
57094 2020-09-16 07:17:52 600 kr
49300 2020-09-15 21:05:19 550 kr
49300 2020-09-15 21:05:19 400 kr
59877 2020-09-13 18:34:44 350 kr
59827 2020-09-12 18:06:45 300 kr
59877 2020-09-13 18:32:45 300 kr
59827 2020-09-12 18:06:45 250 kr
59877 2020-09-13 18:32:36 200 kr
59827 2020-09-12 18:06:45 175 kr
49300 2020-09-12 09:47:51 150 kr
59827 2020-09-10 22:30:22 125 kr
59827 2020-09-10 22:30:22 100 kr
49300 2020-09-12 09:47:30 75 kr
59827 2020-09-10 22:30:22 50 kr