1 300 kr
Avslutas: 17 SEP 19:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Kartotek
nr. 506546

Kartotek, 1940-tal, 61 X 41 X 41 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (19 bud)
33191 2020-09-17 15:12:11 1 300 kr
40544 2020-09-12 21:50:46 1 200 kr
54431 2020-09-17 10:23:49 1 200 kr
40544 2020-09-12 21:50:46 1 100 kr
54431 2020-09-17 10:23:21 1 000 kr
40544 2020-09-12 21:50:46 950 kr
54431 2020-09-17 10:23:10 900 kr
40544 2020-09-12 21:50:46 850 kr
58814 2020-09-12 18:43:01 800 kr
40544 2020-09-11 12:00:52 750 kr
40544 2020-09-11 12:00:52 550 kr
58814 2020-09-12 18:42:43 500 kr
40544 2020-09-10 19:18:25 200 kr
50461 2020-09-10 22:35:35 175 kr
40544 2020-09-10 19:18:25 150 kr
57400 2020-09-10 21:23:20 125 kr
40544 2020-09-10 19:18:25 100 kr
40624 2020-09-10 19:48:46 75 kr
40544 2020-09-10 19:18:25 50 kr