400 kr
Avslutas: 17 SEP 19:05
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Byrå
nr. 506547

Byrå, 1800-tal, furu, 103 X 100 X 44 cm

Kondition: Bruksslitage, nyckel saknas

60055 2020-09-17 19:02:49 400 kr
20711 2020-09-17 18:58:00 350 kr
60055 2020-09-17 19:01:52 350 kr
20711 2020-09-17 18:58:00 300 kr
60055 2020-09-17 19:01:40 250 kr
20711 2020-09-17 18:57:55 200 kr
59973 2020-09-17 16:53:32 175 kr
56525 2020-09-17 13:20:53 150 kr
59973 2020-09-17 05:45:20 125 kr
56525 2020-09-16 23:58:04 100 kr
59973 2020-09-11 08:13:04 75 kr
56525 2020-09-10 21:56:09 50 kr