950 kr
Avslutas: 17 SEP 19:08
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Jalusiskåp
nr. 506549

Jalusiskåp, 1940-tal, ek, 106 X 53 X 38 cm, en nyckel

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (22 bud)
48115 2020-09-17 15:10:20 950 kr
30124 2020-09-17 15:01:19 900 kr
54431 2020-09-17 14:10:05 850 kr
48115 2020-09-17 07:12:22 800 kr
54431 2020-09-17 14:09:53 750 kr
48115 2020-09-17 07:12:22 700 kr
54431 2020-09-17 14:09:48 650 kr
48115 2020-09-17 07:12:22 600 kr
57456 2020-09-15 17:35:39 550 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 500 kr
57456 2020-09-15 17:35:16 450 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 400 kr
57456 2020-09-15 17:35:12 350 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 300 kr
22684 2020-09-14 14:06:34 250 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 200 kr
22684 2020-09-14 14:06:26 175 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 150 kr
22684 2020-09-14 14:06:13 125 kr
58577 2020-09-12 17:31:09 100 kr
49612 2020-09-12 02:35:15 75 kr
57134 2020-09-11 10:23:29 50 kr