700 kr
Avslutas: 17 SEP 19:28
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Byrå
nr. 506564

Byrå med marmorskiva, 1900-talets andra hälft, 87 X 72 X 42 cm, en nyckel

Kondition: Bruksslitage

55518 2020-09-17 19:25:44 700 kr
29897 2020-09-16 17:19:54 650 kr
41129 2020-09-16 15:54:17 600 kr
31206 2020-09-14 18:08:22 550 kr
41129 2020-09-16 15:52:12 550 kr
31206 2020-09-14 18:08:22 500 kr
357 2020-09-13 17:35:56 450 kr
357 2020-09-13 17:35:56 300 kr
35765 2020-09-10 20:16:18 250 kr
35765 2020-09-10 20:16:18 100 kr
52308 2020-09-11 00:27:32 75 kr
35765 2020-09-10 20:16:18 50 kr