400 kr
Avslutas: 17 SEP 19:28
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Akvarell
nr. 506567

Akvarell, oidentifierad konstnär signerad, 47 X 31 cm

Kondition: Glas saknas

19565 2020-09-17 19:24:52 400 kr
12677 2020-09-17 16:47:54 350 kr
12677 2020-09-14 20:13:02 300 kr
8112 2020-09-12 13:58:42 250 kr
12677 2020-09-14 20:12:59 200 kr
8112 2020-09-12 13:58:42 150 kr
59808 2020-09-10 21:15:58 125 kr
12677 2020-09-11 18:29:59 125 kr
59808 2020-09-10 21:15:58 100 kr
12677 2020-09-11 08:11:50 75 kr
59808 2020-09-10 21:15:58 50 kr