1 300 kr
Avslutas: 17 SEP 19:36
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Drinkvagn
nr. 506578

Drinkvagn, 1900-talets slut, H=)66 L=80

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (25 bud)
25835 2020-09-17 19:33:19 1 300 kr
48115 2020-09-17 19:32:23 1 200 kr
25835 2020-09-17 19:33:11 1 100 kr
48115 2020-09-17 19:32:23 1 000 kr
25835 2020-09-17 19:31:50 950 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 900 kr
25835 2020-09-17 19:31:44 850 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 800 kr
25835 2020-09-17 19:31:35 750 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 700 kr
25835 2020-09-17 19:31:30 650 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 600 kr
60326 2020-09-17 19:31:23 550 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 500 kr
60326 2020-09-17 19:31:14 450 kr
48115 2020-09-17 07:13:06 400 kr
60326 2020-09-17 06:54:13 350 kr
41129 2020-09-16 15:54:54 300 kr
29897 2020-09-16 17:20:05 250 kr
41129 2020-09-16 15:54:54 175 kr
60326 2020-09-16 06:48:38 150 kr
49162 2020-09-15 16:46:16 125 kr
55660 2020-09-15 13:08:43 100 kr
59485 2020-09-12 18:28:33 75 kr
38335 2020-09-10 23:51:59 50 kr