1 400 kr
Avslutas: 17 SEP 19:34
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 506582

Olja på duk, okänd konstnär, 1700-tal, osignerad, 49 X 62 cm

Kondition: Uppklistrad på senare duk, retuscher

4413 2020-09-17 19:26:38 1 400 kr
25928 2020-09-14 19:33:10 1 300 kr
357 2020-09-13 17:36:42 1 200 kr
25928 2020-09-11 05:26:59 1 100 kr
57149 2020-09-11 18:47:53 1 000 kr
25928 2020-09-11 05:26:59 550 kr
57149 2020-09-11 18:47:34 500 kr
25928 2020-09-11 05:26:59 300 kr
49018 2020-09-11 18:44:08 250 kr
25928 2020-09-11 05:26:59 200 kr
5350 2020-09-11 03:25:37 175 kr
5350 2020-09-11 03:25:37 100 kr
36709 2020-09-10 22:31:53 75 kr
36709 2020-09-10 22:31:53 50 kr