1 400 kr
Avslutas: 17 SEP 19:36
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Assietter
nr. 506589

Assietter och fat, porslin, Kina, 1800-tal, diameter 26 cm och mindre

Kondition: Nagg och lagningar, ytslitage

Budhistorik (19 bud)
43997 2020-09-17 19:33:51 1 400 kr
44888 2020-09-17 19:33:45 1 300 kr
43997 2020-09-17 19:33:26 1 200 kr
39577 2020-09-17 18:38:21 1 100 kr
43997 2020-09-17 19:33:22 1 100 kr
39577 2020-09-17 18:38:21 1 000 kr
43997 2020-09-17 19:33:18 950 kr
39577 2020-09-17 18:38:21 900 kr
41378 2020-09-17 16:04:46 850 kr
41378 2020-09-17 16:04:46 800 kr
39577 2020-09-17 18:38:15 750 kr
41378 2020-09-17 16:04:46 550 kr
39577 2020-09-17 18:35:47 500 kr
41378 2020-09-17 16:04:46 350 kr
37695 2020-09-11 07:18:49 300 kr
59982 2020-09-13 22:26:55 300 kr
37695 2020-09-11 07:18:49 250 kr
50033 2020-09-10 22:36:09 200 kr
50033 2020-09-10 22:36:09 50 kr