3 300 kr
Avslutas: 17 SEP 19:48
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Fåtöljer
nr. 506592

Fåtöljer ett par, teak och skinn, Ilva, 2000-tal, bredd 66 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (39 bud)
27782 2020-09-17 19:45:40 3 300 kr
58216 2020-09-17 19:45:02 3 200 kr
27782 2020-09-17 19:45:21 3 100 kr
58216 2020-09-17 19:45:02 2 900 kr
27782 2020-09-17 19:43:11 2 800 kr
27782 2020-09-17 19:43:11 2 600 kr
58216 2020-09-17 19:41:59 2 500 kr
27782 2020-09-17 19:42:59 2 500 kr
58216 2020-09-17 19:41:59 2 400 kr
27782 2020-09-17 19:42:53 2 300 kr
58216 2020-09-17 19:41:59 2 100 kr
27782 2020-09-17 19:40:49 2 000 kr
27782 2020-09-17 19:40:49 1 900 kr
33312 2020-09-17 19:39:52 1 800 kr
27782 2020-09-17 19:40:37 1 700 kr
33312 2020-09-17 19:39:52 1 600 kr
27782 2020-09-17 19:20:15 1 500 kr
27782 2020-09-17 19:20:15 1 400 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 1 300 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 1 200 kr
27782 2020-09-17 19:19:47 1 100 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 850 kr
27782 2020-09-17 19:19:30 800 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 750 kr
57597 2020-09-17 16:10:48 700 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 650 kr
57597 2020-09-17 15:56:45 600 kr
33312 2020-09-17 09:36:34 500 kr
59463 2020-09-15 22:03:08 450 kr
52243 2020-09-11 09:20:19 400 kr
57597 2020-09-12 16:01:45 400 kr
52243 2020-09-11 09:20:19 350 kr
57597 2020-09-11 15:05:23 300 kr
52243 2020-09-11 09:20:19 150 kr
57597 2020-09-11 15:05:09 125 kr
52243 2020-09-11 09:20:19 100 kr
36709 2020-09-10 22:28:30 75 kr
52243 2020-09-11 09:20:10 75 kr
36709 2020-09-10 22:28:30 50 kr