600 kr
Avslutas: 17 SEP 20:18
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 506610

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 1800-tal, 23 X 18 cm

21273 2020-09-10 20:56:16 600 kr
57991 2020-09-17 20:14:57 550 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 500 kr
57991 2020-09-17 20:14:50 450 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 400 kr
39259 2020-09-16 21:02:05 350 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 300 kr
8579 2020-09-14 20:08:37 250 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 200 kr
4540 2020-09-11 18:51:19 175 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 150 kr
49018 2020-09-11 18:41:20 125 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 100 kr
52308 2020-09-11 00:13:56 75 kr
21273 2020-09-10 20:56:16 50 kr