800 kr
Avslutas: 17 SEP 20:30
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Lego
nr. 506617

Lego, 2000-tal, ca 9 kg

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (19 bud)
56175 2020-09-17 20:27:17 800 kr
13727 2020-09-16 23:31:47 750 kr
56175 2020-09-17 20:26:58 750 kr
13727 2020-09-16 23:31:47 650 kr
357 2020-09-13 17:39:42 600 kr
35574 2020-09-14 20:25:37 600 kr
357 2020-09-13 17:39:42 550 kr
34551 2020-09-13 18:51:20 500 kr
357 2020-09-13 17:39:42 450 kr
34551 2020-09-12 08:23:59 400 kr
13727 2020-09-11 17:07:02 350 kr
42814 2020-09-11 07:48:28 300 kr
10413 2020-09-11 07:29:30 250 kr
25132 2020-09-11 05:44:59 200 kr
42814 2020-09-10 21:32:20 175 kr
42814 2020-09-10 21:32:20 125 kr
44484 2020-09-10 21:11:28 100 kr
35574 2020-09-10 20:40:26 75 kr
44225 2020-09-10 20:30:39 50 kr